Haber Tahtası

GÜREŞ HABERLERİ

Kozan Gençlik Bilek Güreşi Sporcuları Ankara Şampiyonasına Hazırlanıyor

kozan-genclik-bilek-guresi-sporculari-ankara-sampiyonasina-hazirlaniyor Türkiye Bilek Güreşi Federasyonu bünyesinde Zinde Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü & Ankara Asfa Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü öncülüğünde 24 – 25 Aralık tarihleri arasında Ankara’da

Kozan'da Liselerarası Bilek Güreşi Yarışması Düzenlendi

kozanda-liselerarasi-bilek-guresi-yarismasi-duzenlendi İlçemizde faaliyet gösteren Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından “Liselerarası Bilek Güreşi Turnuvası” düzenlendi.

İsmet Atlı Güreş turnuvası yapıldı

ismet-atli-gures-turnuvasi-yapildi Olimpiyat şampiyonu merhum İsmet Atlı anısına düzenlenen ‘İsmet Atlı Karakucak Güreşleri yapıldı.

Kozanlı Bilek Güreşçileri Ankarada

kozanli-bilek-gurescileri-ankarada Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Türkiye Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışmasına 11 sporcu ile katıldı.

Bilek Güreşi Kozan Şampiyonları İl Birinciliğine Katıldı

bilek-guresi-kozan-sampiyonlari-il-birinciligine-katildi Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Ceyhan’da Ceyhun Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünün düzenlediği Adana İl Geneli Genç Erkekler Bilek Güreşi müsabakasına 20 sporcu ile katıldı.

Bilek Güreşi Kozan Şampiyonları İl Birinciliğine Gidiyor

bilek-guresi-kozan-sampiyonlari-il-birinciligine-gidiyor Adana Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Koordinatörlüğünde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde 3. Geleneksel “Kozan Genç Erkekler

29 Ekim Cumhuriyet Kupası İsmet Atlı Güreş Müsabakaları Yapılacak

29-ekim-cumhuriyet-kupasi-ismet-atli-gures-musabakalari-yapilacak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 27 Ekim Salı günü Kozan’da”Cumhuriyet Kupası İsmet Atlı Güreş Müsabakaları” yapılacak.

İsmet Atlı Anısına Kozan’da Güreş Şenliği

ismet-atli-anisina-kozanda-gures-senligi Adana Büyükşehir Belediyesi, Kozan Belediyesi ve Türkiye Güreş Federasyonu tarafından, olimpiyat şampiyonu merhum İsmet Atlı anısına düzenlenen “İsmet Atlı Karakucak Güreşleri’nin” birincisi,

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ