Haber Tahtası

KOZAN GENÇLİK HABERLERİ

Kozan Gençlik Hayırlı Evlat Yaz Okulu Kayıtları Başladı

kozan-genclik-hayirli-evlat-yaz-okulu-kayitlari-basladi 25 Haziran – 27 Temmuz 2018 tarihleri arasında 9-15 yaş grubuna hitap eden program 5 hafta sürecek.

KOZAN GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ BİR TÜRKİYE ŞAMPİYONU DAHA ÇIKARDI

kozan-genclik-spor-ve-izcilik-kulubu-bir-turkiye-sampiyonu-daha-cikardi 5. Türkiye Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması Ankara'da yapıldı. Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü öncülüğünde Türkiye Vücut Geliştirme Fitnes - Bilek Güreşi Federasyonu ve Ankara Gençlik

Kozan Gençlik Bilek Güreşi Sporcuları Ankara Şampiyonasına Hazırlanıyor

kozan-genclik-bilek-guresi-sporculari-ankara-sampiyonasina-hazirlaniyor Türkiye Bilek Güreşi Federasyonu bünyesinde Zinde Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü & Ankara Asfa Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü öncülüğünde 24 – 25 Aralık tarihleri arasında Ankara’da

Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yaz Okulu Kayıtları Başladı

kozan-genclik-spor-ve-izcilik-kulubu-yaz-okulu-kayitlari-basladi Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği yaz okulu kayıtlarına başladı.

Bilek Güreşi Kozan Şampiyonları İl Birinciliğine Gidiyor

bilek-guresi-kozan-sampiyonlari-il-birinciligine-gidiyor Adana Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Koordinatörlüğünde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde 3. Geleneksel “Kozan Genç Erkekler

Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yaz Okulu Düzenliyor

kozan-genclik-spor-ve-izcilik-kulubu-yaz-okulu-duzenliyor- Adana Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Özel Kozan Vefa Öğrenci Yurdu’nda eğitim görecek 10 – 16 yaş arası kız ve erkek öğrenciler için yaz okulu programı hazırladı.

Adana İle Kozan Gençlikspor Tekvando Müsabakaları

adana-ile-kozan-genclikspor-tekvando-musabakalari Adana Tekvando Bölge Antrenörü Genç Osman Aşan, ikili müsabakalarla sporcuların deneyim kazanmaları sağladıklarını söyledi.

Kozan Gençlik Kulübü, VEGES – 2'yi Gerçekleştirdi

kozan-genclik-kulubu-veges--2yi-gerceklestirdi Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Vefalı Gençlik Söyleşileri (VEGES) programının ikincisini gerçekleştirdi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ