Haber Tahtası

EĞİTİM

Kozan Gençlik Hayırlı Evlat Yaz Okulu Kayıtları Başladı

kozan-genclik-hayirli-evlat-yaz-okulu-kayitlari-basladi 25 Haziran – 27 Temmuz 2018 tarihleri arasında 9-15 yaş grubuna hitap eden program 5 hafta sürecek.

Kozan'da Öğrenciler Afrin İçin Yürüdü

kozanda-ogrenciler-afrin-icin-yurudu Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Suriye'nin Afrin Bölgesi'nde sürdürdüğü,'Zeytin Dalı Harekatı'na destek için Kozanda etkinlik düzenlendi.

KOZAN LİSESİ GEÇMİŞİNDE GELECEĞİNİ ARIYOR

kozan-lisesi-gecmisinde-gelecegini-ariyor MEB Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre BİLGİLİ'nin teşvik ve destekleriyle, Kozan Kaymakamı Şafak GÜRÇAM ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk SÖNMEZ'in Koordinatörlüğünde, "KOZAN LİSESİ

Kozan'da İlkokulda Z Kütüphane ve Kültür Sokağı Projesi

kozanda-ilkokulda-z-kutuphane-ve-kultur-sokagi-projesi Kozan'da bir ilkokul tarafından Milli Eğitim Bakanlığı’nın da destekleriyle faaliyete geçirilen ve Türkiye’de dört adet bulunan Z Kütüphane ve Kültür Sokağı’ndan öğrenciler ve bölge halkı

Kozan’da “Ülkem İçin Değer” projesi

kozanda-ulkem-icin-deger-projesi Üniversite öğrencilerinin eğitime destek için hazırladıkları “Ülkem İçin Değer” projesi, Kozan’da Kuytucak Karapınar mahallesi (köyü) ilkokuluna hayat verdi. İlçeye bağlı Kuytucak Mahallesi

UFKA YOLCULUK KÜLTÜR YARIŞMASININ KOZAN ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ufka-yolculuk-kultur-yarismasinin-kozan-odul-toreni-yapildi Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünün Kozan ve çevre ilçelerde Koordine ettiği Ufka Yolculuk Kültür Yarışmasının ilçe ödül töreni yapıldı.

Kozan Genç Memur Sen'den Başarılı Öğrencilere Ziyaret

kozan-genc-memur-senden-basarili-ogrencilere-ziyaret Genç Memur Sen Kozan İlçe Temsilciliği Gaziköy Ortaokulunu TEOG-1’de gösterdiği üstün başarı’yı tebrik etmek ve TEOG-2’de başarılar dilemek amacıyla ziyaret etti.

Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Yeniden Sönmez Atandı

kozan-ilce-milli-egitim-mudurlugune-yeniden-sonmez-atandi Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeniden Faruk Sönmez atandı.

Şehit Kubilay İlkokulu Uluslar arası Resim Yarışması Düzenledi

sehit-kubilay-ilkokulu-uluslar-arasi-resim-yarismasi-duzenledi Kozan Şehit Kubilay İlkokulu ve Kozan Ticaret Odası işbirliğinde düzenlenen resim yarışmasına dünyanın 21 ülkesinden öğrenci katıldı.

Memur-Sen Tüm İlçeleri Referandumda 'Evet'e Davet Etti

memur-sen-tum-ilceleri-referandumda-evete-davet-etti Adana’da “15 Temmuz’un Nöbetçisi, 16 Nisan’ın Evetçisiyiz” sloganıyla referandum çalışmaları yapan Memur-Sen, kentin tüm ilçelerine düzenlediği ’evet’ gezilerini tamamladı.

KOZAN ANADOLU LİSESİ TÜBİTAK BİLİM FUARI DÜZENLEDİ

kozan-anadolu-lisesi-tubitak-bilim-fuari-duzenledi Kozan Anadolu Lisesi tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlendi.

Kozan'da “Bayrak ve Şehitlerimiz” temalı yürüyüş

kozanda-bayrak-ve-sehitlerimiz-temali-yuruyus Kozan'da “Bayrak ve Şehitlerimiz” temalı yürüyüş yapıldı.

Kozan Eğitim Bir Sen Futbol Turnuvası Başladı

kozan-egitim-bir-sen-futbol-turnuvasi-basladi Kozan Eğitim Bir Sen ‘in düzenlediği ve Kozan Genç Memur Sen’in de destek verdiği “Gelin Maç Yapalım Kazanan Dostluk Olsun – 3 ” adlı futbol turnuvası Kozan Koleji Arena'da başladı.

Lys Kozan'da Yapılacak

lys-kozanda-yapilacak Kozan'da Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) yapılabilecek.

Adana Barosundan Fatih Anadolu Lisesine Üç Ödül

adana-barosundan-fatih-anadolu-lisesine-uc-odul Kozan’ın her alanda parlayan yıldızı olan ve katıldığı her yarışmada mutlaka bir derece alan Kozan Fatih Anadolu Lisesine üç ödül de Adana Barosundan geldi.

Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı Günay Kaya Kozan’da

memur-sen-genel-baskan-yardimcisi-gunay-kaya-kozanda Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı Günay Kaya Memur Sen Kozan İlçe Başkanlığının organizasyonu ile Kozan’a geldi.

Kozan'da 'En Büyük Haber' Adlı Tiyatro Oyununa Büyük İlgi

kozanda-en-buyuk-haber-adli-tiyatro-oyununa-buyuk-ilgi İstanbul Sosyal Gelişim Derneği'nin yapımını üstlendiği ve Tiyatro Külliyen tarafından Türkiye'nin birçok il ve ilçesinde sahnelenen “En Büyük Haber" oyunu Kozanlı izleyicilerden tam puan aldı.

Kozan'da 'Kitabını Da Al Gel, Yazarlar Ölür Kitaplar Kalır' Projesi

kozanda-kitabini-da-al-gel-yazarlar-olur-kitaplar-kalir-projesi Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “Kitabını Al Gel” projesiyle öğrencilere, velilere ve vatandaşlara kitap okuma alışkanlığını artırmak amacıyla etkinlik düzenlendi.

MEB'de neler oluyor?

mebde-neler-oluyor Fetullahçı örgütün çöreklendiği kuruluşların başında gelen MEB'deki temizlik bitmedi mi? İnternette sosyal medya hesapları ve bazı internet sitelerinde halen FETÖ'nün operasyon çektiğine ilişkin bol

Kozan'da "Aile Eğitim Programı" Konferansı

kozanda-aile-egitim-programi-konferansi Kozan'da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından "Aile Eğitim Programı" konulu konferans verildi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ