Haber Tahtası

EĞİTİM

Sayın Bakan, MEB'in her gün kepaze edilmesine daha ne kadar rıza göstereceksiniz?

sayin-bakan-mebin-her-gun-kepaze-edilmesine-daha-ne-kadar-riza-gostereceksiniz MEB'deki bir yapı tarafından korunan ve kollanan bir daire başkanı, hemen her gün tetikçi olarak kullandığı bir internet sayfasıyla, Türkiye Cumhuriyetini rezil ediyor

Kozan'da Ufka Yolculuk-5 heyecanı başlıyor

kozanda-ufka-yolculuk-5-heyecani-basliyor Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından uluslararası çapta düzenlenen ve Kozan'da Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Kozan Çevre ve Kültür Derneği tarafından organize edilen ‘5. Ufka Yolculuk

Kozan İrfan İlim Ve Kültür Derneği Osmanlı Türkçesi Kitabı Dağıttı

kozan-irfan-ilim-ve-kultur-dernegi-osmanli-turkcesi-kitabi-dagitti İrfan ilim ve Kültür Derneği ile Kozan Yusuf Baysal Anadolu Lisesi işbirliği yaparak Osmanlı Türkçesi Dersini seçen öğrencilere tamamen ücretsiz olarak Okuma Metinleri Kitabı dağıttılar.

Faruk Sönmez, Pakistan'a Eğitim Müşaviri olarak Atandı

faruk-sonmez-pakistana-egitim-musaviri-olarak-atandi İlçemizden çıkan değerli ve sevilen bürokrat Faruk SÖNMEZ Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Pakistan'a Eğitim Müşaviri olarak görevlendirildi. Haber, Kozan'da ve bölgemizde sevinçle karşılandı.

Sis MTAL’den Avrupa Ülkelerinde Staj

sis-mtalden-avrupa-ulkelerinde-staj- Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Ulusal Ajans tarafından yürütülen Erasmus+ programı kapsamında 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı içerisinde Kozan Sis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul idareci ve

YGS'de Türkiye 717.'si olan Salih KÖSE Ödüllendirildi

ygsde-turkiye-717si-olan-salih-kose-odullendirildi YGS'de Türkiye 717.'si olan Kozan Fen Lisesi öğrencisi Salih KÖSE Kaymakamımız Sayın Avni ORAL tarafından Ödüllendirildi

İrfan İlim ve Kültür Derneğinden Osmanlı Türkçesi Desteği

irfan-ilim-ve-kultur-derneginden-osmanli-turkcesi-destegi Kozan İrfan İlim ve Kültür Derneği ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında kitap dağıtım protokolü imzalandı.

Kozan’da 28 bin 880 öğrenci yaz tatiline merhaba dedi

kozanda-28-bin-880-ogrenci-yaz-tatiline-merhaba-dedi 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı sonu münasebetiyle tüm yurtta olduğu gibi ilçemiz Kozan’da da ders zili son kez çaldı. Kozan’da 28 bin 880 öğrenci yaz tatiline merhaba dedi.

Belediye engelli öğrencileri kapı dışarı mı ediyor?

belediye-engelli-ogrencileri-kapi-disari-mi-ediyor Önceki belediye döneminde mülkiyeti Kozan Belediyesine ait olan ve eğitim yuvasına çevrilen ilçe jandarma komutanlığı karşısındaki okul binası yeniden belediyeye devir ediliyor.

Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yaz Okulu Kayıtları Başladı

kozan-genclik-spor-ve-izcilik-kulubu-yaz-okulu-kayitlari-basladi Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği yaz okulu kayıtlarına başladı.

Adana'da 4007 TÜBİTAK Bilim Şenliği

adanada-4007-tubitak-bilim-senligi Adana Valisi Mustafa Büyük, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği "TÜBİTAK 4007 Adana Bilim Şenliği"nin açılışında yaptığı konuşmada, "Gençlerimiz büyük bir gayret ve ümitle hemen

Adana Eğitim Bir Sen Yetki Bayrağını Gökyüzüne Dikti

adana-egitim-bir-sen-yetki-bayragini-gokyuzune-dikti Memur-Sen Konfederasyonu ve konfederasyona bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Adana İl Başkanı Mehmet Sezer, kentin 15 ilçesinde yetki aldıklarını ve 10 bin 865 üyeyle kendilerine en

Kozan’da Bir Sayfa da Sen Çevir Heyecanı

kozanda-bir-sayfa-da-sen-cevir-heyecani Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi tarafından koordinatör okullar İnkılap İlkokulu, Lütfiye Ali Şadi Çelik Ortaokulu ve Kozan Anadolu Lisesi ile işbirliği halinde “Ödüllü Kitap Okuma

Kozan Anadolu Lisesinden Örnek Davranış

kozan-anadolu-lisesinden-ornek-davranis Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından düzenlenen Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 1001 Hadis Seçkisi Sınavında KOZAN ANADOLU LİSESİ kendi öğrencilerine özel ödül töreni düzenledi.

Gelin Maç Yapalım Kazanan Dostluk Olsun-2 Futbol Turnuvası Sona Erdi

gelin-mac-yapalim-kazanan-dostluk-olsun-2-futbol-turnuvasi-sona-erdi Kozan Genç Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Kozan İlçe Başkanlığı tarafından “Gelin Maç Yapalım Kazanan Dostluk Olsun-2” adlı halı saha futbol turnuvası sona erdi.

Şehit Kubilay İlkokulundan Sevgi İzi Projesi

sehit-kubilay-ilkokulundan-sevgi-izi-projesi Son günlerde başarılı faaliyetleri ile adını duyuran Şehit Kubilay İlkokulu, televizyon programcısı Müge ANLI’nın başlattığı Sevgi İzi Projesini Kozanda hayata geçirdi.

50.Yıl Anadolu Lisesinden Örnek Proje

50yil-anadolu-lisesinden-ornek-proje 50.Yıl Anadolu Lisesin öğrencileri Kalıcı Sağlık Problemi Olanlar için örnek bir proje geliştirdi.

Kahramanmaraş'tan Kozan'a Gönül Köprüsü

kahramanmarastan-kozana-gonul-koprusu Kahramanmaraş Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu dördüncü sınıf öğrencileri ve velileri, Kozan’a gönül köprüsü kurdu.

Nene Hatun Anaokulunda Portfolyo Günü Sergisi düzenlendi.

nene-hatun-anaokulunda-portfolyo-gunu-sergisi-duzenlendi Nene Hatun Anaokulu Müdürlüğü tarafından Sene sonu PORTFOLYO GÜNÜ Sergisi düzenlendi.

Kozan Anadolu Lisesinden Kardeş Okul Projesi

kozan-anadolu-lisesinden-kardes-okul-projesi Kozan Anadolu Lisesinde, "BİR DAMLA DA SEN OL" adıyla Kardeş Okul Projesi geliştirildi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ