Haber Tahtası

EĞİTİM

Nene Hatun Anaokulundan Anneler Günü Programı

nene-hatun-anaokulundan-anneler-gunu-programi Nene Hatun Anaokulu Müdürlüğü tarafından Anneler Günü münasebetiyle bir program gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Temsili Makam Değişikliği Töreni

ilce-milli-egitim-mudurlugunde-temsili-makam-degisikligi-toreni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle temsili makam değişikliği töreni gerçekleştirildi.

En güzel oyuncak Kimin? Ödül Töreni Yapıldı

en-guzel-oyuncak-kimin-odul-toreni-yapildi Nene Hatun Anaokulu tarafından öğrenci velilerine yönelik düzenlenen oyuncak yarışmasının ödül töreni gerçekleştirildi.

Osman Gazi İmam Hatip Lisesi’nden Kutlu Doğum etkinliği

osman-gazi-imam-hatip-lisesinden-kutlu-dogum-etkinligi Osman Gazi İmam Hatip Lisesi Özden Kültür Merkezi iş birliği ile Kutlu Doğum haftası etkinliği düzenlendi.

Fatih Anadolu Lisesi Başarılarına Devam Ediyor

fatih-anadolu-lisesi-basarilarina-devam-ediyor İlçemizin başarılı ve gözde okullarından Fatih Anadolu Lisesi başarılarına yenilerini ekliyor.

Ahmet Hoca’yı Kaybettik

ahmet-hocayi-kaybettik Şabanata ilkokulu eski müdürlerinde Hacıbeyli Atatürk İlk/Ortaokulu müdürü Ahmet Teke İmamoğlu yakınlarında geçirmiş olduğu trafik kazasında hayatını kaybetti.

Keleş İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Oldu

keles-ilce-milli-egitim-mudur-vekili-oldu Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez’in Milli Eğitim Bakanlığı’nda Özel Öğretim Kurumları Daire Başkanı olarak atanması ile boşalan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna vekaleten

Şiir, Kompozisyon ve Hutbe Yarışması Sonuçlandı

siir-kompozisyon-ve-hutbe-yarismasi-sonuclandi Adana’da Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla düzenlenen kompozisyon, şiir ve hutbe yarışmasında il birincileri belli oldu.

Kozan’da Liselerarası Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması Yapıldı

kozanda-liselerarasi-kuran-i-kerimi-guzel-okuma-yarismasi-yapildi İlçemiz Kozan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi organizasyonu ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün desteği ile Kozan’da Anadolu ve Özel Temel Liselerde öğrenim gören öğrencilerin katıldığı Kuran-ı

Kozan Anadolu Lisesinde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı

kozan-anadolu-lisesinde-tubitak-4006-bilim-fuari-acildi Fuar açılışına Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Gazi Keleş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şahin Bozkurt, Memur Sen Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı Umut Gül, Genç Memur Sen İlçe Başkanı

Daire Başkanı olan Faruk SÖNMEZ, İlçe MEM Personeli ile Veda Yemeğinde Buluştu

daire-baskani-olan-faruk-sonmez-ilce-mem-personeli-ile-veda-yemeginde-bulustu Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaparken Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Daire Başkanı olarak atanan Sayın Faruk SÖNMEZ, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli ile

Kozan’da "Tadına Doyulmaz" Safahat Okumaları Başladı

kozanda-tadina-doyulmaz-safahat-okumalari-basladi Kozan Halk Eğitimi Merkezi ve Kozan Genç Memur-Sen işbirliğinde tertiplenen Safahat Okuma Programının ilki gerçekleştirildi. Safahat'ı ve Akif'i duyunca tereddüt etmeden, her türlü işini bırakıp gelen

KOZAN'DA EN GÜZEL OYUNCAK KİMİN? YARIŞMASI DÜZENLENDİ

kozanda-en-guzel-oyuncak-kimin-yarismasi-duzenlendi Nene Hatun Anaokulu Müdürlüğü tarafından En Güzel Oyuncak Kimin? adlı oyuncak yapma yarışması düzenlendi.

Özel Öğretim Kurumları Daire Başkanı Faruk SÖNMEZ Kimdir?

ozel-ogretim-kurumlari-daire-baskani-faruk-sonmez-kimdir Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Daire Başkanlığına Atanan Kozanın sevilen ve sayılan ilçe Milli Eğitim Müdürü Faruk SÖNMEZ Kimdir?

Kozan İlçe MEM Müdürü Faruk Sönmez Daire Başkanı Oldu

kozan-ilce-mem-muduru-faruk-sonmez-daire-baskani-oldu Kozanın sevilen ve sayılan ilçe Milli Eğitim Müdürü Faruk SÖNMEZ Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Daire Başkanı oldu.

Kozan’da Ufka Yolculuk Kültür Yarışmalarının Dördüncüsü Yapıldı

kozanda-ufka-yolculuk-kultur-yarismalarinin-dorduncusu-yapildi Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları’nın dördüncüsü tüm dünya ve Türkiyede yapıldığı gibi Kozan’da yapıldı. Kozan’dan 2 bin 337 kişi sınav için başvuruda bulundu.

Genç Sada Kur’an-I Kerim Güzel Okuma Yarışması Yapıldı

genc-sada-kuran-i-kerim-guzel-okuma-yarismasi-yapildi Kozan’da 17 imam hatip okulunun katılımı ile “Genç Sada” Kur’an-ı Kerimi güzel okuma yarışması yapıldı.

Kozan Öğretmen Evi’nde hizmet takdir topluyor

kozan-ogretmen-evinde-hizmet-takdir-topluyor Kozan Öğretmenevi Müdürlüğü tarafından verilen dört dörtlük lokanta hizmeti hem eğitimcilerin hem de dışarıdan misafir olarak gelen vatandaşların takdirini kazanıyor.

Aday Öğretmenler Kaymakam Avni Oral'ı Ziyaret Ettiler

aday-ogretmenler-kaymakam-avni-orali-ziyaret-ettiler Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2016 yılında ilk defa uygulamaya konulan Aday Öğretmen Yetiştirme Programı kapsamında Kozanda staj eğitimi alan 49 aday öğretmen Kozan Kaymakamı Avni Oral’ı ziyaret

Kozan’da Ufka Yolculuk Kültür Yarışmalarının 4.sü Yapılacak

kozanda-ufka-yolculuk-kultur-yarismalarinin-4su-yapilacak Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün proje ortağı olduğu ve bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek olan Ufka Yolculuk Kültür Yarışması bu Pazar, 3 Nisan saat 10:00’da yapılacak.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ