Haber Tahtası

EĞİTİM

2 Haziran Ortaokulu Türkiye İnovasyon Haftası’nda

2--haziran-ortaokulu-turkiye-inovasyon-haftasinda- 2 Haziran Ortaokulu öğrencileri Teknoloji Tasarım Dersinde yaptıkları projeleri stantlarında katılımcılara anlattılar.Özellikle Finlandiya Büyükelçisi Nina Vaskunlahti’i projeleri çok beğenerek iki

Cumhuriyetimizin 92 kuruluş yıldönümünü kutlandı

cumhuriyetimizin-92-kurulus-yildonumunu-kutlandi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Kozan’da da düzenlenen törenler ile coşkuyla kutlandı.

Kozan’da Bilimsel Proje Danışmanlığı Eğitim Semineri Yapıldı

kozanda-bilimsel-proje-danismanligi-egitim-semineri-yapildi 2015 yılı Temmuz-Ağustos dönemi Teknik Destek Programı kapsamında Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Çukurova Kalkınma Ajansına sunduğu “Bilimsel Proje Danışmanlığı (Eğiticinin Eğitimi)”

Kozan’da “Bilimsel Proje Danışmanlığı” Projesi Hayata Geçiriliyor

kozanda-bilimsel-proje-danismanligi-projesi-hayata-geciriliyor Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çukurova Kalkınma Ajanası arasında “Bilimsel Proje Danışmanlığı (Eğiticinin Eğitimi)” proje sözleşmesi imzalandı.

Kaymakam Oral Özel Kozan Koleji Yeni Hizmet Binasını Ziyaret Etti

kaymakam-oral-ozel-kozan-koleji-yeni-hizmet-binasini-ziyaret-etti 2015-2016 eğitim faaliyetlerini yeni hizmet binasında gerçekleştirecek olan Özel Kozan Kolejini Ziyaret eden Kozan Kaymakamı Avni Oral okul hakkında bilgi aldı.

Adana'da 3 Okul ve 5 Dershaneye Denetim

adanada-3-okul-ve-5-dershaneye-denetim Ceyhan, Kozan ve İmamoğlu ilçelerinde 3 okul ve 5 dershanede çeşitli kamu kurumlarınca denetim yapıldı.

Kozan'da Yönetici Formasyonu Kazandırma Kursu Başladı

kozanda-yonetici-formasyonu-kazandirma-kursu-basladi Okul Tabanlı Değerlendirme Akredite ve Kalite Sistemi (ODAK) içerisinde yer alan Değişim Liderleri Projesi kapsamında geçekleştirilen eğitimlerin Adana’daki ikinci ayağı gerçekleştirildi.

Kozan Halk Eğitimi Merkezinde Eğitim Turizmi Yapılıyor

kozan-halk-egitimi-merkezinde-egitim-turizmi-yapiliyor Kozan HEM Müdürlüğüne geldiği günden bu yana akla hayale gelmeyen kurslar açarak sanata merakı olan bütün bölge halkını Kozan HEM çekmeyi başaran çalışkan ve gayretli Kozan Halk Eğitim Müdürü

Kozan Halk Eğitimi Merkezi Kurs Rekoruna Koşuyor

kozan-halk-egitimi-merkezi-kurs-rekoruna-kosuyor- Kozan HEM Müdürlüğü yine tavan yapmaya başladı.Kozan halkı Halk Eğitim Müdürlüğü sayesinde adeta kurs kolik oldu. Her hafta yeni bir isimle yeni bir kurs.Kozana Masörlük kursu,Orman kesim kursu,Çocuk

Eğitim Bir Sen Kozan İlçe Temsilciliği tarafından Sahur Programı düzenlendi

egitim-bir-sen-kozan-ilce-temsilciligi-tarafindan-sahur-programi-duzenlendi Eğitim Bir Sen Kozan İlçe Temsilciliği tarafından Sahur Programı düzenlendi.

100.Yıl İlkokulu marka okul olma yolunda ilerliyor

100yil-ilkokulu-marka-okul-olma-yolunda-ilerliyor Adana birinciliği ve Uluslararası yarışmalarda mansiyon ödülü ile ismini duyuran Kozan 100.Yıl İlkokulu, bu seferde kurslar ile ismini duyuruyor, ve marka okul olma yolunda ilerliyor.

Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yaz Okulu Düzenliyor

kozan-genclik-spor-ve-izcilik-kulubu-yaz-okulu-duzenliyor- Adana Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Özel Kozan Vefa Öğrenci Yurdu’nda eğitim görecek 10 – 16 yaş arası kız ve erkek öğrenciler için yaz okulu programı hazırladı.

Kozan Fen Lisesinden Büyük Başarı

kozan-fen-lisesinden-buyuk-basari Kozan Fen Lisesi LYS'de yine açık ara en önde.

Kozan HEM’de cerecilik kursu başladı

kozan-hemde-cerecilik-kursu-basladi Kozan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde seramik şekillendiriciliği (cerecilik) kursu açıldı.

İsmet İnönü Ortaokulundan İngilizce tiyatro “Lüküs Life”

ismet-inonu-ortaokulundan-ingilizce-tiyatro-lukus-life Kozan İsmet İnönü Ortaokulu öğrencileri tarafından “Lüküs Lıfe” adlı İngilizce tiyatro oyunu sahnelendi.

Kozan HEM’de el sanatları ve resim sergisi açıldı

kozan-hemde-el-sanatlari-ve-resim-sergisi-acildi Kozan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından yılsonu el sanatları ve resim sergisi açılışı gerçekleşti.

Kozan Eğitim Bir Sen Temsilciliği Kozan Kalesine bayrağını dikti

kozan-egitim-bir-sen-temsilciligi-kozan-kalesine-bayragini-dikti Eğitim Bir Sen Kozan İlçe başkanlığı Kozan Kalesine çıkarak temsili olarak sendika bayrağını dikti.

Kozan Anadolu Lisesi Okuyor

kozan-anadolu-lisesi-okuyor Kozan Anadolu Lisesinde kitap okuma yarışması yapıldı.

Kozan Anadolu Lisesinden “Bir Damla Da Sen Ol” Kitap Kampanyası

kozan-anadolu-lisesinden-bir-damla-da-sen-ol-kitap-kampanyasi Kozan Anadolu Lisesi öğretmenleri Savaş EKER ve İbrahim AYDOĞAN tarafından organize edilen “Bir Damla da Sen Ol” Kitap kampanyası başlatıldı.

Kozan’da “Aramızda Engelli Kalmasın” projesi

kozanda-aramizda-engelli-kalmasin-projesi Kozan Kazım Karabekir Anadolu Lisesi tarafından, ilçe okullarında özel eğitim alan öğrencilere yönelik yürütülen “Aramızda engel kalmasın” adlı bir proje kapsamında, etkinlik düzenlendi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ