Haber Tahtası

GENEL

Göller Yaylası, Ramazan’da Suya Kavuşuyor

goller-yaylasi-ramazanda-suya-kavusuyor Göller Yaylası’nın 40 yıllık su problemini giderecek projenin temel atma töreninde başka hizmetlerin de müjdesini veren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Göller’i Kozan’a bağlayan

Saimbeylide 24 saat açık Gezici müze

saimbeylide-24-saat-acik-gezici-muze “Adananın Saimbeyli ilçesinde Ali Karaman adlı vatandaş kendi imkânları ile eski antika eşyalarla ilçesinin tanıtımını yapıyor” Adana’nın Toros dağları üzerine bulunan Saimbeyli, Adananın

Yağmur suyu dolu havuza giren çocuk boğuldu

yagmur-suyu-dolu-havuza-giren-cocuk-boguldu Bir süredir kapalı olan bir kısmı yağmur suyu dolu olimpik yüzme havuzuna giren 10 yaşındaki çocuk boğuldu.

Kozan'da İkinci Halk Ekmek Fırını Açıldı

kozanda-ikinci-halk-ekmek-firini-acildi Kozanda Halk Ekmek Fabrikası bünyesinde tam buğday ekmeği üretilecek yeni fırın açıldı.

Yüksek Orta Refüj Kazaya Davetiye Çıkartıyor

yuksek-orta-refuj-kazaya-davetiye-cikartiyor Adana Büyükşehir Belediyesi ve Kozan Belediyesi işbirliğinde göçyolu üzeri Zübeyde Hanım Caddesi’ndeki orta reflüjlere ait taşlar yerinden sökülerek yerine yenileri yapılmaya başlandı.

Kozanda Jandarma Karakolu, Kur'an Kursu Oldu

kozanda-jandarma-karakolu-kuran-kursu-oldu Kozana bağlı Tepecikören (Köyü) Mahallesi'nde kapatılan jandarma karakolu, mahalle sakinlerinin isteği ve müftülüğün girişimleri ile Kur'an kursu oldu.

Anavarza'da bitki çeşitliliği araştırılıyor

anavarzada-bitki-cesitliligi-arastiriliyor Kozan'da Roma dönemine ait Anavarza Antik Kenti'nde kazı ekibinde yer alan biyolog Özonur, yörenin bitki çeşitliliğinin tespiti için araştırma yapıyor.

Kozan Barajı Dolmaya Devam Ediyor

kozan-baraji-dolmaya-devam-ediyor Kozanda son yağışlarla birlikte Kozan Barajı'nın doluluk oranı yüzde 80'e ulaştı.

Kozan'da Ağaçlandırma Çalışmaları Devam Ediyor

kozanda-agaclandirma-calismalari-devam-ediyor Kozan'da daha önce yangında zarar gören alana fidan dikildi.

Vali Mustafa Büyük ve eşi adım adım Kozan'ı gezdi

vali-mustafa-buyuk-ve-esi-adim-adim-kozani-gezdi Adana Valisi Mustafa Büyük, eşi Emine Büyük ve kamu kuruluşu temsilcileri ile birlikte Kozan ilçesinde incelemelerde bulundu.

Hemşehrimiz Prof.Bilgili Milli Eğitim Bakanlığı'na Müsteşar Yardımcısı Oluyor

hemsehrimiz-profbilgili-milli-egitim-bakanligina-mustesar-yardimcisi-oluyor Hemşehrimiz İstanbul Kültür ve Turizm Müdürü Prof.Dr.Ahmet Emre Bilgili Milli Eğitim Bakanlığı'na Müsteşar Yardımcısı Oluyor.

Kozan'da Arı Ölümlerinin Önüne Geçilemiyor

kozanda-ari-olumlerinin-onune-gecilemiyor Adana'nın Kozan ilçesi ve çevresinde yaklaşık 20 gün önce başlayan toplu arı ölümlerinin önüne geçilemiyor.

Kozan'da On Bin Eve On Bin Fidan Dağıtılacak

kozanda-on-bin-eve-on-bin-fidan-dagitilacak İlçemiz Kozanda Orman Haftası nedeniyle Orman İşletme Müdürlüğü tarafından 10 bin eve 10 bin fidan dağıtımına başlandı.

Kozanda Sit Alanı Krizi

kozanda-sit-alani-krizi Kozan'da sit alanında izinsiz çalışmalar vatandaşın tepkisine neden oldu.

Kozan'da 18 Mart Çanakkale Zaferi Etkinlikleri

kozanda-18-mart-canakkale-zaferi-etkinlikleri Adana'nın Kozan ilçesinde Çanakkale Zaferi'nin 100. yılı ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü münasebetiyle resmi program düzenlendi.

Neden Okumalı?

neden-okumali Kitap okumak için sebep çoktur, ama bir proje var ki okuma sebeplerimizi arttıracağa benziyor.

İngilizce Öğretmenlerinin Yeni Mekanı

ingilizce-ogretmenlerinin-yeni-mekani Kozan Fatih Anadolu Lisesinin ingilizce öğretmenlerinden yeni bir proje: amisare.net

Köyler parke yollara kavuşuyor

koyler-parke-yollara-kavusuyor Kozan Belediyesi, 2014 yılının son 9 ayında ilçe merkezinde 125 bin metre kare kilit parke taşı döşeme çalışması yaptı.

Otomotiv devinin reklam filmi Kozan'da çekildi

otomotiv-devinin-reklam-filmi-kozanda-cekildi İtalyan otomotiv devi Fiat'ın 2015 model ticari arabasının reklam filminin bir kısmı Kozan'da çekildi.

Kozanlı Blogcu Kitaplığını İnternete Taşıyor!

kozanli-blogcu-kitapligini-internete-tasiyor Güncel olaylar hakkındaki düşüncelerini internetteki umityasar.com adresinde yayınlayan Ümit YAŞAR, kitaplarındaki kitapları da bu adreste paylaşmayı düşünüyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ