Haber Tahtası

KOZAN 4 HABERLERİ

Kozan Anadolu Lisesinden Örnek Davranış

kozan-anadolu-lisesinden-ornek-davranis Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından düzenlenen Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 1001 Hadis Seçkisi Sınavında KOZAN ANADOLU LİSESİ kendi öğrencilerine özel ödül töreni düzenledi.

Kozan’da Ufka Yolculuk Ödülleri Sahiplerini Buldu

kozanda-ufka-yolculuk-odulleri-sahiplerini-buldu Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ve Son Peygamber Platformu’nun organize ettiği Kozan ilçe organizasyonunu Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün üstlendiği “Ufka Yolculuk Kültür

Kozan’da Ufka Yolculuk Kültür Yarışmalarının Dördüncüsü Yapıldı

kozanda-ufka-yolculuk-kultur-yarismalarinin-dorduncusu-yapildi Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları’nın dördüncüsü tüm dünya ve Türkiyede yapıldığı gibi Kozan’da yapıldı. Kozan’dan 2 bin 337 kişi sınav için başvuruda bulundu.

Kozan’da Ufka Yolculuk Kültür Yarışmalarının 4.sü Yapılacak

kozanda-ufka-yolculuk-kultur-yarismalarinin-4su-yapilacak Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün proje ortağı olduğu ve bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek olan Ufka Yolculuk Kültür Yarışması bu Pazar, 3 Nisan saat 10:00’da yapılacak.

Şiddetli Fırtına Maddi Hasara Neden Oldu, 40 Ağaç Kökünden Söküldü

siddetli-firtina-maddi-hasara-neden-oldu-40-agac-kokunden-sokuldu Adana’nın Kozan ilçesinde şiddetli yağışla beraber ortaya çıkan fırtına evlerin çatılarına, ağaçlara, araçlara ve yol kenarında bulunan elektrik direklerine zarar verdi.

Kozanda Çizgilerle Hadis-i Şerif Sergisi Açıldı

kozanda-cizgilerle-hadis-i-serif-sergisi-acildi Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından Hz. Muhammed (Sav)’in tanıtılması ve öğretilerinin kolay bir şekilde yaygınlaştırılması amacıyla Kozan Lütfiye Ali Şadi Çelik Ortaokulunda

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ