Haber Tahtası

KOZAN BELEDİYE HABERLERİ

Kozan Belediye Havuzu Ne Yapmaya Çalışıyor?

kozan-belediye-havuzu-ne-yapmaya-calisiyor Bakım ve temizliği yapılarak standartlara uygun hale getirilen Kozan Belediyesi olimpik yüzme havuzu Ramazan Bayramı öncesi açılmıştı. Havuzun açılmasına en çok havuza gidemeyen dar gelirli ailelerin

Belediye engelli öğrencileri kapı dışarı mı ediyor?

belediye-engelli-ogrencileri-kapi-disari-mi-ediyor Önceki belediye döneminde mülkiyeti Kozan Belediyesine ait olan ve eğitim yuvasına çevrilen ilçe jandarma komutanlığı karşısındaki okul binası yeniden belediyeye devir ediliyor.

Kozan Belediyespor yerini sağlama almak istiyor!

kozan-belediyespor-yerini-saglama-almak-istiyor 3.Ligi 1.Grupta mücadele eden Kozan Belediyespor kendi evinde son maçına çıkıyor.

Kozan Belediyesinde 48 işçi daha çıkartıldı

kozan-belediyesinde-48-isci-daha-cikartildi Kozan Belediyesinde ki işçiler kadro beklerken işten çıkartılmaya devam ediyor.İşçi kıyımı devam ediyor.

Kozan Belediyesinde sahte kaşe ve sahte imza iddiası

kozan-belediyesinde-sahte-kase-ve-sahte-imza-iddiasi Kozan’da bir işadamının inşaatıyla ilgili çeşitli teknik hususlar nedeniyle düzenlenen evraklarda sahte kaşelerin ve imzaların kullanıldığı iddia edildi.

Kozan Belediye Sinemasında Blu-ray Sistemine Geçildi

kozan-belediye-sinemasinda-blu-ray-sistemine-gecildi Kozan’da film gösterimlerinin yanı sıra tiyatro, toplantı, seminer, konser, kongre gibi etkinlikler için de kullanılan Kozan Belediyesi Sinema Salonu yenileniyor.

Dağılcak Restorant Çalışanlarından Kozan Belediye Başkanına Çağrı

dagilcak-restorant-calisanlarindan-kozan-belediye-baskanina-cagri Kozan Belediyesine bağlı Dağılcak Sosyal Tesisleri (Dağılcak Restorant) çalışanları bir mesaj yayınlayarak seslerini başta Kozan Belediye Başkanı Musa ÖZTÜRK olmak üzere, yetkililere duyurmaya

Kozan Belediyesinden Ağaç Kıyımı

kozan-belediyesinden-agac-kiyimi Kozan'ın simgesi haline gelen turunç ağaçları ulusal bir firmanın reklam tabelalarını göstermediği iddiası ile Kozan Belediyesi Park ve Bahçe Müdürlüğü ekipleri tarafından kesildi.

Yolcu Mansız Kozan Belediyesporda

yolcu-mansiz-kozan-belediyesporda Yolcu Mansız Kozan Belediyesporda

Kozan Belediyesi Spor Kompleksi Projesini Durdurdu

kozan-belediyesi-spor-kompleksi-projesini-durdurdu İçerisinde Halı Saha, Basketbol Sahası, Çocuk Oyun Alanları ve Kafeterya bulunan Spor Kompleksi Projesi Kozan Belediyesi tarafından durduruldu.

Kozan Belediyesi’nde İkinci klima vakası

kozan-belediyesinde-ikinci-klima-vakasi Kozan Belediyesi’nde iddialara göre bir personelin belediye yetkililerinin haberi olmadan belediyeye bir esnaftan beş bin lira fazla fatura kestirerek haksız kazanç sağladığı iddiası ile gündeme geldi.

Kozan Belediyesi yaptığı hizmetleri bülten ile tanıtacak

kozan-belediyesi-yaptigi-hizmetleri-bulten-ile-tanitacak Kozan Belediyesi yaptığı hizmetlerden ilçe halkını düzenli bir şekilde haberdar etmek ve ilçedeki gelişmeleri tüm yönleriyle ortaya koyabilmek amacıyla belirli aralıklarla bülten çıkaracak. Bu amaçla

Kozan Belediye Başkanı: Bizde kimseye verilecek tek karış vatan toprağı yok

kozan-belediye-baskani-bizde-kimseye-verilecek-tek-karis-vatan-topragi-yok Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, Kilikya Manastırı'nın tapusunun Ermenilere ait olduğu iddialarını yalanlayarak, "Bizde kimseye verilecek tek karış vatan toprağı yok" dedi.

Turizm Haftası'nda Kozan Belediyesi'nden tanıtım filmi

turizm-haftasinda-kozan-belediyesinden-tanitim-filmi Kozan Belediyesi, 15-22 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Turizm Haftası'nda, ilçe turizmine ve ekonomisine destek olmak amacıyla tanıtım filmi çektirdi.

15 yıl aradan sonra 3. Lig sevinci

15-yil-aradan-sonra-3-lig-sevinci Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4. Grup'ta son haftaya lider giren Kozan Belediyespor, deplasmanda Karaman Belediyespor'u 1-0 yenerek şampiyon oldu ve 15 yıl sonra 3. Lig'e döndü. İlçede adeta bayram yaşandı.

Kozan Belediye spor Sarayönü spor u 2-1 ile geçti

kozan-belediye-spor-sarayonu-spor-u-2-1-ile-gecti Bölgesel amatör lig (BAL)4.gurupta mücadele eden Kozan Belediye Spor kendi evinde Sarayönü Sporu 2-1 Yendi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ