Haber Tahtası

KOZAN BELEDİYESİ HABERLERİ

Belediye engelli öğrencileri kapı dışarı mı ediyor?

belediye-engelli-ogrencileri-kapi-disari-mi-ediyor Önceki belediye döneminde mülkiyeti Kozan Belediyesine ait olan ve eğitim yuvasına çevrilen ilçe jandarma komutanlığı karşısındaki okul binası yeniden belediyeye devir ediliyor.

Kozan Belediyesinde 48 işçi daha çıkartıldı

kozan-belediyesinde-48-isci-daha-cikartildi Kozan Belediyesinde ki işçiler kadro beklerken işten çıkartılmaya devam ediyor.İşçi kıyımı devam ediyor.

Kozan Belediyesinde sahte kaşe ve sahte imza iddiası

kozan-belediyesinde-sahte-kase-ve-sahte-imza-iddiasi Kozan’da bir işadamının inşaatıyla ilgili çeşitli teknik hususlar nedeniyle düzenlenen evraklarda sahte kaşelerin ve imzaların kullanıldığı iddia edildi.

Kozan Belediyesinden Ağaç Kıyımı

kozan-belediyesinden-agac-kiyimi Kozan'ın simgesi haline gelen turunç ağaçları ulusal bir firmanın reklam tabelalarını göstermediği iddiası ile Kozan Belediyesi Park ve Bahçe Müdürlüğü ekipleri tarafından kesildi.

Kozan Belediyesi Spor Kompleksi Projesini Durdurdu

kozan-belediyesi-spor-kompleksi-projesini-durdurdu İçerisinde Halı Saha, Basketbol Sahası, Çocuk Oyun Alanları ve Kafeterya bulunan Spor Kompleksi Projesi Kozan Belediyesi tarafından durduruldu.

Kozan Belediyesi’nde İkinci klima vakası

kozan-belediyesinde-ikinci-klima-vakasi Kozan Belediyesi’nde iddialara göre bir personelin belediye yetkililerinin haberi olmadan belediyeye bir esnaftan beş bin lira fazla fatura kestirerek haksız kazanç sağladığı iddiası ile gündeme geldi.

Kozan Belediyesi yaptığı hizmetleri bülten ile tanıtacak

kozan-belediyesi-yaptigi-hizmetleri-bulten-ile-tanitacak Kozan Belediyesi yaptığı hizmetlerden ilçe halkını düzenli bir şekilde haberdar etmek ve ilçedeki gelişmeleri tüm yönleriyle ortaya koyabilmek amacıyla belirli aralıklarla bülten çıkaracak. Bu amaçla

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ

ANKET

Kozan Belediye Başkanı Kim Olmalıdır?

Kozan Belediye Başkanı Kim Olmalıdır?

Ankete Katıl Sonuçlar