Haber Tahtası

KOZAN HABERLERİ

Kızılay’dan İlkokul Öğrencilerine Büyük Destek

kizilaydan-ilkokul-ogrencilerine-buyuk-destek Türk Kızılay tarafından ‘Kolide Ne Var?’ kampanyası kapsamında Kozanda Hacımirzalı Şehit Yusuf Demiryürek İlkokuluna yardım yapıldı.

Genç Memur Sen Kozan Gençlerle Buluştu

genc-memur-sen-kozan-genclerle-bulustu Genç Memur Sen Kozan Temsilciliği tarafından Kozan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ali Ata Öğrenci Yurdunda kalan öğrencilere seminer verildi.

Kozan Gençlik Hayırlı Evlat Yaz Okulu Kayıtları Başladı

kozan-genclik-hayirli-evlat-yaz-okulu-kayitlari-basladi 25 Haziran – 27 Temmuz 2018 tarihleri arasında 9-15 yaş grubuna hitap eden program 5 hafta sürecek.

KOZANLI SPORCU AVRUPA 3.’SÜ OLDU

kozanli-sporcu-avrupa-3su-oldu Kozanlı Sporcu Mikail Yaşar Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonasında Avrupa 3.'sü olmuştur.

Kozan'da Öğrenciler Afrin İçin Yürüdü

kozanda-ogrenciler-afrin-icin-yurudu Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Suriye'nin Afrin Bölgesi'nde sürdürdüğü,'Zeytin Dalı Harekatı'na destek için Kozanda etkinlik düzenlendi.

KOZAN LİSESİ GEÇMİŞİNDE GELECEĞİNİ ARIYOR

kozan-lisesi-gecmisinde-gelecegini-ariyor MEB Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre BİLGİLİ'nin teşvik ve destekleriyle, Kozan Kaymakamı Şafak GÜRÇAM ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk SÖNMEZ'in Koordinatörlüğünde, "KOZAN LİSESİ

Kozan Genç Memur-Sen’den Kitap Meclisi

kozan-genc-memur-senden-kitap-meclisi Genç Memur-Sen Kozan İlçe Temsilciliğince Kozan Kız İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen Kitap Meclisi etkinliğinde 7 Güzel Adamdan biri olarak bilinen Rasim Özdenören ’in "Müslümanca

KOZAN GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ BİR TÜRKİYE ŞAMPİYONU DAHA ÇIKARDI

kozan-genclik-spor-ve-izcilik-kulubu-bir-turkiye-sampiyonu-daha-cikardi 5. Türkiye Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması Ankara'da yapıldı. Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü öncülüğünde Türkiye Vücut Geliştirme Fitnes - Bilek Güreşi Federasyonu ve Ankara Gençlik

Kozan’ımızdan Bir Olimpiyat Şampiyonu Daha Çıktı

kozanimizdan-bir-olimpiyat-sampiyonu-daha-cikti Ata Sporu Güreşte Kozan’ımızdan Bir Olimpiyat Şampiyonu Daha Çıktı.

Kozan'da İlkokulda Z Kütüphane ve Kültür Sokağı Projesi

kozanda-ilkokulda-z-kutuphane-ve-kultur-sokagi-projesi Kozan'da bir ilkokul tarafından Milli Eğitim Bakanlığı’nın da destekleriyle faaliyete geçirilen ve Türkiye’de dört adet bulunan Z Kütüphane ve Kültür Sokağı’ndan öğrenciler ve bölge halkı

Kozan'da Elektrik Kesintisi

kozanda-elektrik-kesintisi Kozan'da (7 Mayıs 2017) Pazar günü tesis ve bakım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.

Kozan’da “Ülkem İçin Değer” projesi

kozanda-ulkem-icin-deger-projesi Üniversite öğrencilerinin eğitime destek için hazırladıkları “Ülkem İçin Değer” projesi, Kozan’da Kuytucak Karapınar mahallesi (köyü) ilkokuluna hayat verdi. İlçeye bağlı Kuytucak Mahallesi

UFKA YOLCULUK KÜLTÜR YARIŞMASININ KOZAN ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ufka-yolculuk-kultur-yarismasinin-kozan-odul-toreni-yapildi Kozan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünün Kozan ve çevre ilçelerde Koordine ettiği Ufka Yolculuk Kültür Yarışmasının ilçe ödül töreni yapıldı.

Kozan Genç Memur Sen'den Başarılı Öğrencilere Ziyaret

kozan-genc-memur-senden-basarili-ogrencilere-ziyaret Genç Memur Sen Kozan İlçe Temsilciliği Gaziköy Ortaokulunu TEOG-1’de gösterdiği üstün başarı’yı tebrik etmek ve TEOG-2’de başarılar dilemek amacıyla ziyaret etti.

Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Yeniden Sönmez Atandı

kozan-ilce-milli-egitim-mudurlugune-yeniden-sonmez-atandi Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeniden Faruk Sönmez atandı.

KOZAN ANADOLU LİSESİ TÜBİTAK BİLİM FUARI DÜZENLEDİ

kozan-anadolu-lisesi-tubitak-bilim-fuari-duzenledi Kozan Anadolu Lisesi tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlendi.

Kozan'da Kuran Kursları Yararına Kermes

kozanda-kuran-kurslari-yararina-kermes Kozan'da müftülük tarafından Kuran kursları yararına kermes düzenlendi.

Kozan'da Kan Vermek İçin Sıraya Girdiler

kozanda-kan-vermek-icin-siraya-girdiler Kozan'da lise öğrencileri ve velilerin de desteği ile Kızılay’a kan bağışında bulunuldu.

KOZAN'DA HALK EVET DEDİ

kozanda-halk-evet-dedi 16 Nisan 2017 Pazar günü Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun halkoylamasına sunuldu. Kozan'da yaşayan vatandaşlar da oylarını kullanarak tercihlerini yaptı.

Kozan'da 40 Bin Kök Kenevir Bitkisi Ele Geçirildi

kozanda-40-bin-kok-kenevir-bitkisi-ele-gecirildi Kozan'da ormanlık alanda ekili 40 bin kök kenevir bitkisi ele geçirildi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ

ANKET

Kozan Belediye Başkanı Kim Olmalıdır?

Kozan Belediye Başkanı Kim Olmalıdır?

Ankete Katıl Sonuçlar