Haber Tahtası

Kozan Belediye Havuzu Ne Yapmaya Çalışıyor?

kozan-belediye-havuzu-ne-yapmaya-calisiyor

Bakım ve temizliği yapılarak standartlara uygun hale getirilen Kozan Belediyesi olimpik yüzme havuzu Ramazan Bayramı öncesi açılmıştı. Havuzun açılmasına en çok havuza gidemeyen dar gelirli ailelerin çocukları ve gençler sevinmişti.
27 Temmuz 2016 Çarşamba 13:39

Bakım ve temizliği yapılarak standartlara uygun hale getirilen Kozan Belediyesi olimpik yüzme havuzu Ramazan Bayramı öncesi açılmıştı. Havuzun açılmasına en çok havuza gidemeyen dar gelirli ailelerin çocukları ve gençler sevinmişti. Havuz, gerçekten de DSİ kanallarına gitmenin, bu kanallarda boğulma ve yaralanma riskinin önlenmesi açısından hem güvenli hem de hijyenik bir mekan olarak herkes tarafından önemseniyordu.

Kozan Belediyesi tarafından daha önce yapılan açıklamada; Salı ve Cuma günleri sadece kadınlara, diğer günler erkeklere hizmet vereceği, havuzun bakım ve temizliği için ise pazartesi günleri kapalı olacağı bildirilmişti. Ancak halkımızdan ve havuza gidenler tarafından bu durumun böyle olmadığı, kadın ve erkek günlerinin dikkate alınmadığı ve yaşları küçük olduğu iddia edilerek erkekler gününde bayanların, bayanlar gününde ise erkeklerin havuza alındığı yönünde bir takım bilgiler gelmektedir.

Şimdi Biz de Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk’e, Belediye ve Havuz yetkililerine soruyoruz;

Havuza kadın ve erkekler aynı günlerde niçin kabul edilmektedir?, Havuzda kadın ve erkekler için farklı günler belirlenmiş midir?, Farklı günler belirlendi ise bu duruma neden dikkat edilmemektedir?, Milli ve Manevi değerlere sahip çıktığını düşündüğümüz MHP’li bir Belediye’ye bu durum yakışmakta mıdır?

Tüm bu sorularımıza yetkililerden cevap beklerken, bu durumun düzeltilmemesi halinde bu havuza halkımızı gitmemeye ve çocuklarını göndermemeye davet ediyoruz.


Haber okunma sayısı: 1437Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ

ANKET

Kozan Belediye Başkanı Kim Olmalıdır?

Kozan Belediye Başkanı Kim Olmalıdır?

Ankete Katıl Sonuçlar