Haber Tahtası

SAĞLIK

Kozan'da Kan Vermek İçin Sıraya Girdiler

kozanda-kan-vermek-icin-siraya-girdiler Kozan'da lise öğrencileri ve velilerin de desteği ile Kızılay’a kan bağışında bulunuldu.

Bilal Erdoğan Miting Yolunda Kaza Geçirenleri Ziyaret Etti

bilal-erdogan-miting-yolunda-kaza-gecirenleri-ziyaret-etti Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingine giderken kaza yapan midibüste yaralananları hastanede ziyaret etti.

Sağlık Bakanı Akdağ Kozan'da

saglik-bakani-akdag-kozanda- Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Adana’nın Aladağ ilçesinde 4 ay önce 12 kişinin hayatını kaybettiği kız öğrenci yurdunda çıkan yangından yaralı kurtulan öğrencileri tedavi gördüğü hastanede ziyaret

KOZANLI ÜNİVERSİTELİLER SAĞLIK TESTİNDEN BAŞARIYLA GEÇTİLER

kozanli-universiteliler-saglik-testinden-basariyla-gectiler 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasına az bir süre kaldı. Sınavlardan başarıyla çıkıp, yurdun çeşitli üniversitelerine yerleşen Kozanlı yeni üniversiteliler kayıt için gerekli olan tam

Genç Yaşta Kaybettiği Oğlu İçin Ambulans Bağışladı

genc-yasta-kaybettigi-oglu-icin-ambulans-bagisladi Kozan’da adının gizli tutulmasını isteyen bir hayırsever, genç yaşta kaybettiği oğlu için Kozan Devlet Hastanesi’ne ambulans bağışladı.

Kozan Belediye Havuzu Ne Yapmaya Çalışıyor?

kozan-belediye-havuzu-ne-yapmaya-calisiyor Bakım ve temizliği yapılarak standartlara uygun hale getirilen Kozan Belediyesi olimpik yüzme havuzu Ramazan Bayramı öncesi açılmıştı. Havuzun açılmasına en çok havuza gidemeyen dar gelirli ailelerin

Safra Kesesinden 200 Taş Çıktı

safra-kesesinden-200-tas-cikti Adana'nın Kozan ilçesinde rahatsızlanarak hastaneye giden vatandaşın safra kesesinden 200 adet taş çıkartıldı.

Kozan'da 'Yeşilay Haftası' Etkinlikleri Düzenlenecek

kozanda-yesilay-haftasi-etkinlikleri-duzenlenecek 1-7 Mart tarihlerinde kutlanan Yeşilay Haftası nedeni ile Adana'nın Kozan ilçesinde 'İyi ki Yeşilay var!' temalı etkinlikler düzenlenecek.

Kozan'da 'Arıcılık Paneli' Düzenlenecek

kozanda-aricilik-paneli-duzenlenecek Adana’nın Kozan ilçesinde yöresel kalkınmayı desteklemek amacı ile Arıcılık Paneli düzenleneceği bildirildi.

Kozan’da Kan Bağışı Kampanyası

kozanda-kan-bagisi-kampanyasi Milli Eğitim Bakanlığı- Sağlık Bakanlığı ve Türk Kızılay’ı ortak projesiyle 81 ili kapsayan bir kan bağışı kampanyası çalışması yapılacaktır.

Kozan Fen Lisesi "Beslenme Dostu Okul" Seçildi

kozan-fen-lisesi-beslenme-dostu-okul-secildi Kozan Fen lisesi, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı işbirliği ile yürütülen "Beslenme dostu okul" projesi kriterlerine uygun bulunarak sertifikalandırıldı.

Kozan’da Sağlık Çalışanlarından Terör Tepkisi

kozanda-saglik-calisanlarindan-teror-tepkisi Kozan’da sağlık çalışanları, sağlık personeli ve tesislerine yönelik terör örgütü PKK'nın gerçekleştirdiği saldırıları protesto etti.

Beyazay Derneği Genel Başkanı Ayva Kozan’da

beyazay-dernegi-genel-baskani-ayva-kozanda Türkiye Beyaz Ay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ve beraberinde AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, Kozan Beyazay Derneği yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldi.

Anız dumanı ile karışan toz bulutu Kozan'da hayatı olumsuz etkiliyor

aniz-dumani-ile-karisan-toz-bulutu-kozanda-hayati-olumsuz-etkiliyor Kozan'da izinsiz yakılan anız dumanı ve Suriye üzerinden geldiği belirtilen toz bulutu hayatı olumsuz etkiliyor.

Kozan'da yöresel yemek yarışması düzenlendi

kozanda-yoresel-yemek-yarismasi-duzenlendi Kozan ilçesine bağlı Horzum yaylasında, Adana Büyükşehir Belediyesi, Kozan Belediyesi ve Kozan Çevresi Sosyal ve Kültür Vakfı (KOZVAK) iş birliğiyle geleneksel yöresel yemek yarışması düzenlendi.

Çöl sıcakları bunaltıyor

col-sicaklari-bunaltiyor Termometrelerin sıcaklığı 43 derece, nemi ise yüzde 99 gösterdiği Adana'da bunalan bazı vatandaşlar, göl ve sulama kanallarında serinlemeye çalışıyor.

Kozan'da Bayram Öncesi Pastahane Denetimi Yapıldı

kozanda-bayram-oncesi-pastahane-denetimi-yapildi Kozan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Ramazan Bayramı öncesi tatlı imalathaneleri ve pastahane denetimlerini yoğunlaştırdı.

Kozan'ın 103 Mahallesinde Sinekle Mücadele Çalışması Yapılıyor

kozanin-103-mahallesinde-sinekle-mucadele-calismasi-yapiliyor Kozan’da şubat aylarında larva oluşumuna karşı başlatılan çalışmaların, yaz aylarında ortaya çıkan sivrisinek ve diğer haşarata karşı aralıksız devam ettiği bildirildi.

Adana'daki Kırım Kongo Kanamalı Ateşi teşhisi

adanadaki-kirim-kongo-kanamali-atesi-teshisi "Yüksek rakımlı ilçelerimiz Saimbeyli, Tufanbeyli, Karaisalı ve Aladağ'ın yüksek kesimlerinde çalışan ve bu bölgelerde yaşayan vatandaşlarımızın dikkat etmesinde fayda var."

Aynı Aileden 3 Kişi Öldü, Hayvandan Bulaşan Hastalık Şüphesi Var

ayni-aileden-3-kisi-oldu-hayvandan-bulasan-hastalik-suphesi-var Tufanbeyli'de hayvancılıkla uğraşan aynı aileden 3 kişi, hayvandan insana bulaştığı düşünülen bir hastalık şüphesiyle arka arkaya hayatını kaybetti.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ

ANKET

Kozan Belediye Başkanı Kim Olmalıdır?

Kozan Belediye Başkanı Kim Olmalıdır?

Ankete Katıl Sonuçlar