Haber Tahtası

SİYASET

KOZAN'DA HALK EVET DEDİ

kozanda-halk-evet-dedi 16 Nisan 2017 Pazar günü Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun halkoylamasına sunuldu. Kozan'da yaşayan vatandaşlar da oylarını kullanarak tercihlerini yaptı.

İskenderpaşa Grubu referandum kararını açıkladı

iskenderpasa-grubu-referandum-kararini-acikladi İskenderpaşa Grubu lideri ve Sağduyu Partisi kurucusu Muharrem Nureddin Coşan, yayınladığı duyuru ile 16 Nisan’da yapılacak tarihi referandumda ‘evet’ oyu kullanacaklarını açıklayarak gerekçelerini

Ünüvar: Halkımızı Doğru Şekilde Bilgilendirmeye Çalışıyoruz

unuvar-halkimizi-dogru-sekilde-bilgilendirmeye-calisiyoruz AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, "Halkımızla aramıza örülen buz dağlarını eritmeye ve gerçekler ile onları doğru şekilde bilgilendirmeye çalışıyoruz” dedi.

Mhp'li Varlı: "Önemli Olan Doğruyu Bulmak Ve Doğrunun Yanında Olmaktır"

mhpli-varli-onemli-olan-dogruyu-bulmak-ve-dogrunun-yaninda-olmaktir Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili ve MYK üyesi Muharrem Varlı, “Bizim bakış açımız evet veren de hayır verende bu vatanın onurlu ferdidir. Önemli olan doğruyu bulmaktır ve doğrunun

Halaçoğlu;“Yusuf Halaçoğlu’nun açıklaması kendini bağlar, ailemizi değil”

halacogluyusuf-halacoglunun-aciklamasi-kendini-baglar-ailemizi-degil AK Parti Kozan Belediye meclis üyesi ve belediye İmar Limited şirketi başkanı ve başkan vekilli görevinde bulunan Süleyman Halaçoğlu Kozan Haber Gazetesine yaptığı ziyarette gündeme dair önemli

Kozan'da Demokrasi Nöbeti Devam Ediyor

kozanda-demokrasi-nobeti-devam-ediyor Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Kozan İlçe Başkanlığı öncülüğünde Sivil Toplum Kuruluşlarıyla birlikte "Çanakkale Ruhuyla Sahadayız 81 İlde Alanlardayız" temasıyla demokrasi nöbeti programı yapıldı.

Kozan Demokrasiye Sahip Çıktı

kozan-demokrasiye-sahip-cikti İstanbul ve Ankarada Bir grup askerin kalkışma girişiminde bulunmasına tepki gösteren vatandaşlar sokağa dökülerek sloganlar eşliğinde ilçe emniyet müdürlüğüne yürüyerek nöbet tutmaya başladılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana'ya geliyor

cumhurbaskani-erdogan-adanaya-geliyor Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana'ya geliyor

Kozan Belediyesinde 48 işçi daha çıkartıldı

kozan-belediyesinde-48-isci-daha-cikartildi Kozan Belediyesinde ki işçiler kadro beklerken işten çıkartılmaya devam ediyor.İşçi kıyımı devam ediyor.

Yerel Seçimlerin Üzerinden iki yıl geçti

yerel-secimlerin-uzerinden-iki-yil-gecti 30 Mart 2014 yerel seçimleri üzerinden bugün tam iki yıl geçti.

Kozan Belediyesinde sahte kaşe ve sahte imza iddiası

kozan-belediyesinde-sahte-kase-ve-sahte-imza-iddiasi Kozan’da bir işadamının inşaatıyla ilgili çeşitli teknik hususlar nedeniyle düzenlenen evraklarda sahte kaşelerin ve imzaların kullanıldığı iddia edildi.

Kozan Ak Gençlik Teşkilatı Adana birincisi

kozan-ak-genclik-teskilati-adana-birincisi Kozan Ak Parti Gençlik Teşkilatı Adana’da yapılan teşkilat performansı sisteminde Adana birincisi oldu.

Başkan SÖZLÜ'ye yurt dışına çıkma yasağı

baskan-sozluye-yurt-disina-cikma-yasagi Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ceyhan Belediye Başkanlığı dönemindeki bir soruşturma ile alakalı Cumhuriyet Savcısı'na ifade verdi.

CHP Kozan'da Karaoğlu Dönemi Başladı

chp-kozanda-karaoglu-donemi-basladi CHP Kozan İlçe Başkanlığına Erkan Karaoğlu seçildi.

Tamer Dağlı; “Mazbatayı millet adına aldım”

tamer-dagli-mazbatayi-millet-adina-aldim AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç, Fatma Güldemet Sarı ve AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni’nin katıldığı törenle mazbatasını aldı. Kalabalık bir partili

Tamer Dağlı Mecliste

tamer-dagli-mecliste Kozanlı hemşerimiz Tamer Dağlı 1 Kasım erken seçimlerinde 6. sıradan AK Parti Adana Milletvekili seçildi.

AK Parti'de Konvoylu Ve Havai Fişekli Seçim Zaferi Kutlaması

ak-partide-konvoylu-ve-havai-fisekli-secim-zaferi-kutlamasi Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre 1. parti çıkan AK Partililer, Adana'da ve Kozan’da zafer kutlaması yaptı.

Ak Parti Kozan'da %50 Aldı

ak-parti-kozanda-50-aldi Kozan’da Toplam oyların yüzde ellinin üzerinde bir oy oranı alan AK Parti ‘de vatandaşlar konvoy ve havai fişek eşliğinde kutlamalar yaptı.

Dağlı; “Huzurun adresi AK Parti’dir”

dagli-huzurun-adresi-ak-partidir AK Parti Adana Milletvekili Adayı Tamer Dağlı, Seçim çalışmaları kapsamında Tufanbeyli ve Feke’yi karış karış gezdi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Kozan’da

chp-lideri-kilicdaroglu-kozanda Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 1 Kasım erken seçimleri çalışmaları kapsamında seçim turuna Adana ve ilçelerinde devam ediyor.Kozan'da halka hitap eden Kılıçdaroğlu; “Ben

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ

ANKET

Kozan Belediye Başkanı Kim Olmalıdır?

Kozan Belediye Başkanı Kim Olmalıdır?

Ankete Katıl Sonuçlar