Haber Tahtası

SİYASET

AK Parti’de durum değerlendirmesi yapıldı

ak-partide-durum-degerlendirmesi-yapildi AK Parti Kozan İlçe Başkanı Veli Gelebek partisinin eski ilçe başkanları, milletvekili aday adayları ve partililer ile ilçe teşkilatında bir araya geldi.

AK Parti Kozan İlçe Teşkilatı'ndan Mahallelerde İftar

ak-parti-kozan-ilce-teskilatindan-mahallelerde-iftar AK Parti Kozan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programları devam ediyor.

AK Parti’den iftar programı

ak-partiden-iftar-programi AK Parti Kozan İlçe Başkanlığı tarafından Ramazan ayı dolayısıyla iftar programı düzenlendi.

Kozan Seçim Sonuçları

kozan-secim-sonuclari Kozan’da seçimlerde AK PARTİ %42,90 oy oranı ile 31.011 oy alarak birinci parti oldu.

Kozanlı Seçmenden Mhp'ye Büyük Uyarı

kozanli-secmenden-mhpye-buyuk-uyari 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde CHP’nin de desteğini alarak hem Kozan hem Adana ve birçok ilçede yerel iktidarı kapan MHP’li bölgelerde yerel seçimlerin üzeriden bir yılın üzerinde bir süre geçti.

Küçükcan: “Milliyetçilik öyle lafla, bayrak sallamakla olmaz”

kucukcan-milliyetcilik-oyle-lafla-bayrak-sallamakla-olmaz AK Parti Adana Milletvekili Adayı Prof. Dr. Talip Küçükcan’ın Kozan’da ki seçim bürosunun açılışı yoğun bir partili grubunun katılımı ile gerçekleşti. Küçükcan; “Milliyetçilik öyle lafla

Prof. Dr. Talip Küçükcan; “Hedefimiz, Engelsiz Adana, Engelsiz Türkiye”

prof-dr-talip-kucukcan-hedefimiz-engelsiz-adana-engelsiz-turkiye Ak Parti Milletvekili Adayı Talip Küçükcan; “Engelli kardeşlerimizin sorunlarını çözmek için kentsel yapılanma kadar zihinsel dönüşümde önemlidir. Asıl engel; fiziksel görüntüde, işlevsellik de

Kısacık: “Kozan, Adana’nın Lokomotifi Olacak”

kisacik-kozan-adananin-lokomotifi-olacak Ak Parti Adana 3. Sıra Milletvekili Adayı Sadullah Kısacık, “Kozan, öncü şehir Adana’nın kuzey lokomotifi olacak” dedi.

Milli İttifak Kozan’da Adaylarını Tanıttı

milli-ittifak-kozanda-adaylarini-tanitti 7 Haziran seçimleri öncesinde birlikte hareket etme kararı alan Saadet Partisi ve büyük birlik partisi Kozan’da da birlikte seçim çadırı kurarak milletvekili adaylarını tanıttı.

Çelikcan ve Milletvekili Adayı Tekin Kozan’da Esnafla Buluştu

celikcan-ve-milletvekili-adayi-tekin-kozanda-esnafla-bulustu Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Asuman Tekin ile birlikte Kozan’da esnafı ziyaret etti.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Kozanda

disisleri-bakani-mevlut-cavusoglu-kozanda- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, tarihte Türklerin bıraktığı mirasları koruyup, dünyanın çeşitli ülkelerinde yollar ve müzeler yaptıklarını belirterek, “Birileri çıkıyor bize milliyetçilik

Ünüvar: Kozan oyunu bozacak

unuvar-kozan-oyunu-bozacak AK Parti'nin Adana adayları Kozanlılarla buluştu. Adaylardan Milletvekili Necdet Ünüvar, "İftiralara en güzel cevabı sandıkta vereceğiz" dedi.

Necdet Ünüvar Bölgemizdeki Gelişmeleri Değerlendirdi

necdet-unuvar-bolgemizdeki-gelismeleri-degerlendirdi Beraberinde Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ile İhlas Haber Ajansı (İHA) Adana Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret eden Prof. Dr. Ünüvar, gündeme ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu.

Ak Parti Adana Milletvekili Adayları Kozanlılar İle Buluştu

ak-parti-adana-milletvekili-adaylari-kozanlilar-ile-bulustu Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana 25. Dönem Milletvekili Adayları Kozanlı seçmenlerle buluştu.

Kozanlı Ak Parti Milletvekili Adayı Yalvaç Ziyaretlerine devam ediyor

kozanli-ak-parti-milletvekili-adayi-yalvac-ziyaretlerine-devam-ediyor Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Doktor Esra Özdemir Yalvaç Kozan’da esnafları ve Ak Parti ilçe teşkilatını ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam etti.

Adana-Kayseri Arasını 100 Km Kısaltacak Yol 20 Yıldır Bitirilemiyor

adana-kayseri-arasini-100-km-kisaltacak-yol-20-yildir-bitirilemiyor Adana’nın Kozan ilçesine bağlı Salmanlı köyü ile Feke’nin Mansurlu köyleri arasında bulunan yol yaklaşık 20 yıldır yapılmayı bekliyor.

AK Parti Kadın Kolları’nda Sarıca Dönemi

ak-parti-kadin-kollarinda-sarica-donemi AK Parti Kozan İlçe Kadın Kolları 4. Olağan kongresi geçtiğimiz hafta ticaret odası toplantı salonunda gerçekleşti.

CHP'nin iptal istemi reddedildi…

chpnin-iptal-istemi-reddedildi Anayasa Mahkemesi, CHP'nin yüksek yargının yapısına ilişkin yasanın bazı hükümlerinin iptali istemi talebini reddetti.

Bağış'tan Slovak atasözüyle yanıt

bagistan-slovak-atasozuyle-yanit- ‘Ermeni soykırımı’nın inkârını suç sayan Slovakya’da, Yüksek Mahkeme Başkanı olan Stefan Harabin, ülkelerinde 'soykırımı' inkar eden Türk yetkililerin hapisle cezalandırılacağını söylemişti.

CHP lideri emeklilere sitem etti...

chp-lideri-emeklilere-sitem-etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “9 milyon emekli var, eşleriyle 18 milyon, isteseler bir partiyi tek başına iktidara getirirler. Emeklinin şikayet etmeye hakkı var mı?” dedi.

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ