Haber Tahtası

YÜCE TÜRK MİLLETİ UNUTMAYACAKTIR!

İbrahim AYDOĞAN

İbrahim AYDOĞAN

E-Posta : i.aydogan01@hotmail.com

Türkiye Cumhuriyeti Tarihimizin 6. Anayasa Referandumunun arifesindeyiz. Aziz Milletimiz tarihi bir karar daha verecektir. Her daim doğru kararlar Milli İradenin bir kez daha tam olarak tecelli etmesini temenni ediyoruz. Yalancının mumu yatsıya kadar yandı ve söndü. Şimdi aklıselim ile hakikatlerle düşünüp karar verme vakti. Şimdi yeni bir sabaha, yeni bir umuda yeni bir UFKA YOLCULUĞA EVET! deme vakti. Neden mi EVET! Çünkü;

TÜRK MİLLETİ, son 56 yılda 42 hükümetle ortalama 16 ayda bir hükümet değiştirerek, Türkiye’yi istikrarsızlığa sürükleyen 60 ve 80 darbesi ürünü sistemin kaybettirdiği yılları UNUTMAYACAKTIR!

TÜRK MİLLETİ, güçlü hükümet çıkmasını engelleyerek, Türkiye’yi zayıf hükümetlere ve koalisyonlara mahkûm eden, sistemin çarpıklığını UNUTMAYACAKTIR!

TÜRK MİLLETİ, Cumhurbaşkanı-Başbakan kavgalarıyla çıkan hükümet krizleri nedeniyle uğradığı zararları, girdiği dar boğazları UNUTMAYACAKTIR!

TÜRK MİLLETİ, hükümetleri, “hükümet benim evimde kuruldu”, “Türkiye’de hükümetleri ben kurarım, ben yıkarım” diyenlerin elinde oyuncak haline getiren sistemin acziyetini UNUTMAYACAKTIR!

TÜRK MİLLETİ, Zayıf Millet/ Zayıf Hükümet – Güçlü Seçkinler/Güçlü Zenginler dengesizliğine yol açarak, masa başında millete ve devlete istikamet çizmeye çalışan elitlerin at oynattığı bir günleri UNUTMAYACAKTIR!

TÜRK MİLLETİ, “Bizim çocuklar darbe yaptı” diyenlerin Türkiye’ye istikamet çizmeye çalışmasını UNUTMAYACAKTIR!

TÜRK MİLLETİ, “hükümet oldunuz ama iktidar olamadınız”, “%95 oy alarak gelseniz de sizi iktidar yapmayız” deme cüretini gösterenlerin yuvalandığı karanlık odakların Milli İradeye ve Millete rağmen Türkiye’ye hükmetmeye çalışılmasını UNUTMAYACAKTIR!

TÜRK MİLLETİ, Cumhura/Millete rağmen, milletin inançlarına ve değerlerine savaş açarak Cumhurbaşkanlığını cumhura kapatanları Cumhurbaşkanı seçtirenlerin Millete rağmenliğini UNUTMAYACAKTIR!

TÜRK MİLLETİ, 15 Temmuzda Ülkemizi işgal etmek üzere hazır bekleyen akbabaların, bugün yine saldırıya geçmek üzere fırsat beklediklerini UNUTMAYACAKTIR!

TÜRK MİLLETİ, düşmanın her zaman silahla, uçakla, tankla saldırmayacağını, farklı şekil ve yöntemler kullanarak saldırıya geçebileceğini ve bunun fırsatını kolladığını UNUTMAYACAKTIR!

TÜRK MİLLETİ, meselenin bir parti, şahıs, ideoloji meselesi değil, Memleketin, Milletin, Ümmetin İstiklali ve İstikbali meselesi olduğunu UNUTMAYACAKTIR! Sonuç olarak YÜCE TÜRK MİLLETİ yine 5 bin yıllık ferasetiyle UNUTMAYACAKTIR! Şüphesiz yine doğru karar verecektir inşallah.15.04.2017

“HÂKİMİYET KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR” Mustafa Kemal ATATÜRK!

İzlenme: 814 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ