Haber Tahtası

MİLLİ İRADE

Mehmet ASLAN

Mehmet ASLAN

E-Posta : aslanmehmet01@yahoo.com

           Milli irade dün 1 Kasım itibarıyla istikrardan yana tecelli etti ve o kısa süreli gelişmeler milli iradeye İstikrardan başka çıkış yok dedi, böyle bir karar vermeyi ortaya koydu. Ülkemiz her ne zaman zorda kalsa, sıkışsa milletimiz yetişmiştir ve ülkemizi bu çıkmazdan kurtarmıştır.

           1 Kasım sonuçları bize, bir olmamızı, iri olmamızı ve kardeş olmamızı güçlü bir şekilde hatırlattı. Hep birlikte inşallah Büyük ve Yeni Türkiye olmalıyız. Ülkemize en doğudan en batıya, en kuzeyden en güneye sahip olmadığımız sürece üzerimizde çok büyük oyunlar oynandığını görebiliyoruz. Bu yüzden, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman ve her mekanda söylediği gibi 'tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet' ilkesine sahip çıkarak hareket etmeliyiz. Bu dört tane başlık bizim için adeta olmazsa olmazımız olmalıdır. Lakin aynı zamanda bu dört başlığı çok zenginleştirmemiz, güçlendirmemiz lazım ve üzerimizde oynanan oyunlara da buna sahiplenerek cevap vermemiz lazım.

           Bu vesileyle dünkü seçimlerde gösterilen demokratik olgunluktan, sorunsuz ve huzurlu bir ortamda yapılan seçimlerden dolayı milletimize derinden teşekkür ediyor, Milli İradeye her zaman saygı duyduğumuzu ve desteklediğimizi ifade etmek istiyorum.

İzlenme: 805 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

VİDEO GALERİ